Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ciosna

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna Kłodowo

Kłodowo(Ciosna + 11 km)

28 270 zł1 035 m² 27,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Piotra Kowhana w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert pakiet nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Słupca(Ciosna + 7 km)

1 400 000 zł2 104 m² 665,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość inwestycyjna: - z parkingiem, - w ścisłym centrum miasta, - idealna na działalność usługową. Na sprzedaż działka nr 1758 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino(Ciosna + 9 km)

999 000 zł118 m² 8 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Dom na sprzedaż - Pniewo, przy samym lesie Idealny dla rodziny lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 118 m , położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Moczyły

Moczyły(Ciosna + 16 km)

607 000 zł3 035 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z widokiem na Międzyodrze i Park Krajobrazowy. Posiadamy na sprzedaż duży teren we wsi Moczyły gmina Kołbaskowo. Działki obecnie są bez planu zagospodarowania. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Gryfino

Gryfino(Ciosna + 9 km)

350 000 zł55,86 m² 6 265,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,86 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w Gryfinie. Lokal jest jasny, ustawny i posiada wygodny układ pomieszczeń. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł118 200 m² 6,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gospodarstwo Rolne na sprzedaż Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym parterowym, niepodpiwniczonym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej ok 100 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kołbaskowo

Kołbaskowo(Ciosna + 18 km)

830 400 zł1 384 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1384 m2 położona w Kołbaskowie. Dla terenu został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego wg którego przewidziana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Strzałkowo(Ciosna + 7 km)

389 000 zł75,23 m² 5 170,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie Z balkonem W strzałkowie ul. Górna znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku 2-piętrowym. Lokal posiada 3 pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Krajnik Dolny

Krajnik Dolny(Ciosna + 23 km)

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na wynajem: prosperujący obiekt hostelowy w doskonałej lokalizacji przy granicy z Niemcami Oferujemy na wynajem w pełni wyposażony i funkcjonujący obiekt hostelowy, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lawendowa

Bierzglinek(Ciosna + 22 km)

364 800 zł1 520 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 1520m2, pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne, położona w przyjemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciosna

Ciosna,zachodniopomorskie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Dom + budynek gospodarczy. Do remontu. Położony w pięknej i spokojnej okolicy 1,5km od Steklna i ok. 10km od Gryfina.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij